HAKKIMIZDA:
 
Firma Profili:
 
Toroslar İnşaat ve Yatırım şirketi 4 ortak tarafından 2000 yılında kuruldu, bununla birlikte bir inşaat firması olarak Toros’ların geçmişi her bir ortağının geçmiş yıllarda inşaat sektöründe ayrı ayrı firmalara sahip olduğu 1985’li yıllara kadar uzanmaktadır. Ortaklarının deneyimleri ile birlikte Toroslar birçok farklı sektörde 25 yılı aşan geniş ve engin bir deneyime sahip bulunmaktadır.

2000 yılında dört ortak Hüseyin Özçelik, Hasan Özdemir, Numan Uslu ve Hüseyin Gülseren altyapı ve inşaat sözleşmeleri konusundaki talepleri karşılamak için bu yeni şirketi kurdular. Konut inşaatı şu an için odaklanılan ana iş alanı olmakla birlikte, Toroslar İnşaat’ın Alanya’nın şehir planlaması ve yerleşim planları konusunda birçok önemli projede imzası bulunmaktadır.


Şehir merkezindeki binlerce metre karelik alana yayılan kırmızı tuğla yollar ve kaldırımlar ve şehrin altyapı ve kanalizasyon sistemi, her biri Toroslar İnşaat tarafından gerçekleştirilmiş olan işlerdir. Toroslar aynı zamanda pek çok banliyö ve ilçede de çok sayıda yol, köprü, kanalizasyon sistemi, içme suyu şebekesi, yağmur suyu boru sistemi, park ve okul inşaatı da gerçekleştirmiştir.   Toroslar inşaat şirketi 2002 yılından bu yana Avrupalı müşteriler için Alanya’nın içerisinde ve çevresinde konutlar inşa etmektedir. Gayrimenkule doğru olan yurtdışı talebi hızla arttığından Toroslar bu konuda çok sayıda proje geliştirmiş ve bu projelerin akabinde piyasada en önde gelen lider şirketlerden biri olmuştur.   

Konut yatırım ve inşaatları Toroslar’ın başlıca uzmanlık alanlarıdır. Bugüne kadar yüzlerce evi sahiplerine tam programlanan zamanda ve ilk tanımladığımız özelliklerine uygun olarak teslim etmiş bulunuyoruz.
Alanya’daki en güvenilir inşaat şirketi olma konusunda kazandığımız mükemmel itibar ve ünden dolayı gurur duymaktayız. Toroslar İnşaat kendisini yenilik ve gelişmeye adamıştır ve sürekli olarak yeni yetkinlikler ve teknikler öğrenme konusunda istekli ve arzuluyuz.  

  
Vizyonumuz Ulusal ve uluslararası standartlarda çağdaş projeler oluşturarak konut inşaatı alanında en önde gelen lider markalardan biri olmak.

Misyonumuz
Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri çalışanlarımızın deneyimi ve uzmanlığı vasıtası ile etkin ve verimli bir şekilde uygulayarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak.
 

 

 
Hizmetlerimiz
 

Satın Almadan Önce  *
Havaalanı transferleri 
 Otelde veya apartman dairesinde konaklatma
 Alanya’da satışa sunulan gayrimenkullere ilişkin bilgilendirme toplantıları 
 Satışa sunulan gayrimenkulleri gösterme hizmetleri

Satın Alma Sırasında **
 Banka hesaplarını ve vergi numaralarını düzenleme
 Yasalara uygun resmi bir tercümanının eşliğinde satıcı ile alıcı arasındaki kontratların Noterde düzenlenmesi  
 Sözleşmelerin tapu dairesinde tescili ve satış izni için Orduya müracaat edilmesi
Kontratların değişimi ve tapu belgesinin alınması

Satın Alma Sonrası Bakım Hizmetleri ***
 Satın alma sonrası hizmetler sadece Toroslar’dan ev satın alan müşterilere verilmektedir.

Vergi prosedürlerine ilişkin bilgi verilmesi,
İç Tasarım Hizmetleri,  
Kalifiye sıhhi tesisatçı, elektrik teknisyeni, boyacı, vb. bulunmasında yardım 
Karakoldan oturma izni/vize alınması, 
Arabanızın satın alınması veya kiralanması
Emlakinizin veya arabanızın sigortalanması,
Mahalli hastaneler, doktorlar, diş hekimleri ve gözlükçülerle ilgili olarak bilgilendirmek,  
Etkinlikler, spor etkinlikleri, toplantılar, yerel grup ve dernekler ve haberlerle ilgili düzenli e-posta güncelleştirmeleri,   
Bir uydu alıcısının satın alınmasının ve tercih ettiğiniz kanallara göre ayarlanmasının düzenlenmesi.


*     Daha fazla bilgi ve satışa sunulan gayrimenkulleri görme turlarının fiyatları için info@toroslar.com.tr ile temas kurunuz.
      Toroslar’dan bir daire veya arsa satın alıyorsanız bu hizmet ücretsizdir.

**  Komisyonumuz gayrimenkul fiyatının % 3’üdür.

*** Satın alma sonrası bakım hizmetlerimizin yıllık ücreti 200 Euro’dur.
 
 


Geri      
 

 

       ANA SAYFA                YENİ EVLER              BİTMİŞ EVLER                ALANYA             ALICI REHBERİ          HAKKIMIZDA             İLETİŞİM